loader

İletişim No :(0482) 213 40 44

HAKKIMIZDA

hakkımıda_img

HAKKIMIZDA

Mardin Turkuaz Turizm & Lojistik 2007 yili sonu itibariyle A grubu seyahat acentasi olarak faaliyete geçmistir. Sektöründe ilk siralarda yer alma hedefiyle; yurtiçi ve yurtdisi turlari, kültür turlari, günübirlik geziler, münferit yurtiçi ve yurtdisi hotel rezervasyonlari,Araç Kiralama, Rent A Car, toplanti ve seminer organizasyonlari, sirketlere özel incentive turlar, tüm havayolu sirketlerinin yurtiçi ve yurtdisi uçak biletleri, vize takibi, transfer ve ulasim hizmetleri, mavi yolculuk, gemi turlari, kis sezonunda kayak paketlerine kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

Mardin Turkuaz Turizm & Lojistik, degisen sartlar karsisinda yenilikleri takip edip, sorunlara daha yaratici çözümler getirerek kosulsuz müsteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek turizm sektöründe örnek teskil etmeyi amaçlamaktadir.

Ayni zamanda Tur market olarak hizmet veren firmamiz, güvenilir ve lider tüm tur operatörleriyle çalismakta olup; % 100 misafir memnuniyeti anlayisiyla sorunsuz iyi bir tatil geçirmeniz için elimizden geleni yapmaya haziriz.

Acentamiz, seyahatleriniz ile ilgili tüm süreçlerde tecrübeli yönetim kadromuz ve titiz servisimiz ile her zaman yaninizda olup, sizlerle isbirligi içinde olmaktan mutluluk duyacaktir.

Seyahatleriniz ile ilgili tüm süreçlerde, akliniza takilan her konuda bizlerle iletisime geçebilirsiniz.

Saygilarimizla,
 

segn

Copyright © TETRA TASARIM